Aplikacja do projektowania CCTV JVSG

Do projektowania CCTV JVSG

Przed przystąpieniem do projektowania systemu monitoringu wideo ip warto zwrócić uwagę na elementy, dzięki którym stanie się on wydajny i efektywny, a sam montaż będzie jedynie finalizacją dopracowanego precyzyjnie projektu.
Korzystając z oferty Vivotek, mamy do dyspozycji wiele narzędzi, które pomogą w profesjonalnym projektowaniu zarówno małych jak i dużych systemów monitoringu.

Jednym z takich narzędzi jest Video System Design Tool aplikacja, która umożliwia kalkulację, projektowanie, wizualizację, symulację oraz przygotowanie projektów w wersji 2D i 3D. Narzędzie pozwala wybrać z listy kamer interesujący nas model, określić jego położenie (wysokość montażu), ustawić kąt widzenia, rozdzielczość i na podstawie parametrów obliczyć wykorzystanie pasma oraz pamięć na dysku.

Narzędzie służy przede wszystkim do projektowania, a więc i wizualizacji przestrzeni, w której będzie instalowany system monitoringu.Takie rozwiązanie pozwala na sprawdzenie wielu modeli i dobranie urządzeń spełniających nasze oczekiwania. Aplikacja IP Video Design Tool jest intuicyjna w obsłudze i może być wykorzystywana jako narzędzie do profesjonalnego opracowania projektów systemów monitoringu ip w wersji elektronicznej i drukowanej.
Z aplikacji mogą korzystać zarówno osoby zainteresowane montażem kamer w swoich posesjach, jak i zawodowi instalatorzy.

Aplikacje można pobrać za darmo na stronie http://www.vivotek.com/ip-video-system-design-tool/…

Podobne wpisy