CUBE IP8160

Kamera ip cube

Kamera ip cube występuje w dwóch wersjach. Dwu megapikselowe kamery sieciowe, modele IP8160 i IP8160W to świetne rozwiązanie do monitorowania dla małych i średnich obiektów – domu, biura czy sklepu.

Kamera posiada oświetlacz IR o zasięgu 8 m z funkcją Smart, 3DNR, WDR Enhanced i oferuje dwa standardy kompresji H.264 i MJPEG. Smart Stream II, który zapewnia maksymalną efektywność wykorzystywania pasma internetowego z oszczędnością w granicach do 50% transferu, czyni kamerę niezwykle uniwersalną, dającą szerokie możliwości nawet przez sieci telefonii komórkowej. To rozwiązanie nie zaskoczy Cię szybkim komunikatem operatora o wykorzystaniu limitu danych

Urządzenia zostały wyposażone w mikrofon i głośnik – obsługują dwukierunkowe audio oraz posiadają funkcję Acoustic Echo Concellation (AEC) w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku i dwukierunkowej komunikacji.

Kamera w wersji IP8160 może być zasilana przez 802.3af PoE, z kolei wersja IP8160W została wyposażona w moduł WiFi umożliwiający połączenie bezprzewodowe zgodne ze standardem 802.11 b/g/n.

kamer ip cube kamera ip cube

Podobne wpisy