Kamera ip bullet VIVOTEK – cena/jakość

Już dostępna w zamówieniach – Tania kamera IP !!

Tania kamera Ip – zewnętrzna.

Pojawiła się pozycja dla osób szukających rozwiązań ekonomicznych a niezawodnych! Kamera występuje w dwóch wersjach.  Pierwsza kamera z PoE [IB8360] druga z WiFi [IB8360-W]. Kamery wyposażono w wiele fajnych funkcji przydatnych dla małego biznesu aby za niewielką kwotę inwestycji uzyskać jak najwiecej możliwości funkcjonalnych.

Na co zwrócić uwagę.

  • VIVOCloud zapewniający łatwą i szybką konfigurację zdalnego podglądu na żywo i nagrań przez internet. Do kamery nie potrzeba już rejestratora. Instalując profesjonalną kartę SD można stworzyć wygodny system monitoringu zarządzany przez www lub telefon, tablet.
  • SmartStream II to technologia VIVOTEK do ograniczania transmisji danych – tak aby pakiet internetowy nie topniał w oczach przy zdalnym podglądzie i aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać pojemność karty SD i oczywiście aby jakość wideo nagrania była dobra.
  • Supreme Night Visibility i 3DNR dla zapewnienia dobrej jakości obrazu w nocy, w kolorze bez szumów.
  • Smart IR – dobierający dynamicznie siłę świecenia oświetlacza IR w nocy.
  • Zapis lokalny na kartach MicroSD z przeglądarką VIVOCloud
  • Doskonały stosunek ceny do funkcji i możliwości jakie oferuje kamera. 

Uwaga: Pamiętajcie, że kamery VIVOTEK w konfiguracji z wewnętrznym zapisem na karcie MicroSD nie potrzebują rejestratora dla prostych aplikacji. Wystarczy kamera, karta MicroSD i VIVOCloud aby wygodnie przeglądać nagrania na karcie.

Do zastosowań zewnętrznych.

Dzięki szczelności IP66 i rozbudowanym funkcjom będzie to bardzo wygodne rozwiązanie do monitoringu zewnętrznego lub wewnętrznego małych obiektów.

Nagranie z kamery

Cena katalogowa.

Ceny katalogowe kamer powinny się kształtować u partnerów w zależności od kursu EURO na poziomie około 650 zł netto dla wersji PoE i odpowiednio 699 zł netto dla kamery z WiFi.

Kompatybilność

Kamera jest kompatybilna z system monitoringu z zapisem nagrań w chmurze Stratocast, VAST i innymi systemami monitoringu wideo ip wspierającymi standard ONVIF.

Dystrybucja

Produkty w cenach specjalnych możesz kupić w następujących firmach:

SUMA SOLUTIONS – https://suma.solutions
ABC DATA – http://www.abcdata.com.pl/

Podobne wpisy