Kamera panoramiczna IP z IR

Kamera panoramiczna IP 180 ° z oświetlaczem IR

 – obraz tak szczegółowy i tak szeroki,  jak nigdy nie widziałeś!

VIVOTEK,  lider w dziedzinie rozwiązań nadzoru IP, rozszerza ofertę produktową o nową, panoramiczną, dualną kamerę sieciową z oświetlaczem IR- CC8371-HV, obserwującą scenę pod kątem 180°.
 
Model ten będący bratem popularnej i lubianej wśród użytkowników CC8370-HV, został wyposażony dodatkowo w mechaniczny filtr oraz oświetlacz IR o zasięgu 15m, umożliwiający użytkownikowi uzyskanie wyraźnej sceny w warunkach zupełnej ciemności.

Obudowa IP66

Kamera panoramiczna IP CC8371-HV umieszczona jest w odpornej obudowie o klasie szczelności IP66, co czyni ją urządzeniem wyjątkowo odpornym na skutki niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Dodatkowo klasa wandaloodporności IK10 chroni korpus kamery przed zniszczeniami spowodowanymi atakami wandalizmu. Do kamery dołączona jest też specjalna metalowa puszka umożliwiająca ukrycie złącza RJ45 i dodatkowe pochylenie kamery o 15°

WDR Pro

Na jej wyposażeniu nie zabrakło także technologii szerokiego zakresu dynamiki WDR Pro, który pozwala na profesjonalną korekcję prześwietlonych oraz zaciemnionych elementów sceny oraz analityki SNV* (Supreme Night Visibility).
SNV-  innowacyjne rozwiązanie VIVOTEK umożliwiające obserwacje scen w kolorze w warunkach słabego oświetlenia.
vivotek CC8371-HV
 
Co więcej, oprócz szerokiego kąta widzenia w poziomie ( 180°) , istnieje także możliwość pochylenia obiektywu w pionie do 25°, co uelastycznia zastosowanie kamery tam, gdzie liczy się objęcie zasięgiem obrazu o jak największej powierzchni.

Mikrofon

Kamera ma też wbudowany mikrofon, który umożliwia zapis dźwięku na odległość nawet do 5m!

Mikrofon może być również czujnikiem alarmowym.

Mikrofon można elastycznie zaprogramować na jaki “hałas” ma reagować zdarzeniem alarmowy. Natomiast sam alarm może być przekazany do użytkownika na wiele sposobów – powiadomienie w oprogramowani, email, klip filmowy ze zdarzenia …

Zastosowanie

Dzięki unikalnej konstrukcji i solidnej obudowie,  kamera panoramiczna IP CC8371-HV nadaje się do szerokiego wachlarza zastosowań. Kamerę możesz zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak butiki, sklepy, banki, szkoły, garaże i domy mieszkalne. Warto zauważyć że konstrukcja kamery w maksymalnym stopniu zabezpiecza ją przed kradzieżą co sprawia, że ​​kamera jest także odpowiednia do zastosowań w środowiskach o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Karta katalogowa

Karta katalogowa CC8371-HV – pobierz >>

Zdjęcia kamery

 

Podobne wpisy