Mobilny rejestrator od Vivotek – model NV9311P

Mobilny rejestrator – przyszłość dla pojazdów

NV9311P to mobilny rejestrator przeznaczony do monitoringu pojazdów.  Umożliwia oglądanie obrazu z kamer na żywo w rozdzielczości  1080p i obsługuje do 8 kamer. Zapewnia  kompresję wideo H.265 i posiada 8 portów  PoE, co umożliwia podłączenie i zasilanie kamer sieciowych. Mobilny rejestrator sprawdzi się we wszystkich rodzajach pojazdów, dzięki niezwykle wytrzymałej i solidnej konstrukcji zgodnej z normami  EN50155 i MIL-STD-810G.

NV9311P posiada wbudowany czujnik wstrząsu i moduł GNSS w celu przesyłania informacji na temat różnych zdarzeń, a także informacji związanych z prędkością. Dodatkowo rejestrator oferuje wiele interfejsów sieciowych, takich jak LAN, WiFi i LTE dla różnych wymagań połączenia sieciowego. Dzięki zaimplementowanemu oprogramowaniu VAST 2 VIVOTEK, lokalizacje śledzenia GPS są natychmiast wyświetlane w Mapach Google.  Niezależnie od lokalizacji, nawet zdalnie, można oglądać materiał  wideo “na żywo”, a także posiada się szybki i bezpośredni dostęp do nagrań. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo podróżnych i posiada się pełną kontrolę nad monitorowanym pojazdem.

Dzięki instalacji w pojazdach mobilnego rejestratora w czasie włączania/wyłączania zasilania oraz zmian napięcia, system nadal jest niezawodny. NV9311P posiada również szeroki zakres napięć zasilania, aluminiową obudowę zewnętrzną, wbudowaną grzałkę, ochronę przeciwprzepięciową oraz ochronę przed wstrząsami i wibracjami. Dzięki swojej konstrukcji rejestrator jest łatwy w montażu,  prosty w obsłudze i bogaty w funkcje.

H.265 1080p Wyświetlanie obrazu „na żywo” w czasie rzeczywistym

Rejestrator wyposażony jest w wielordzeniowy procesor SoC, zapewniający wyświetlanie wideo w czasie rzeczywistym 1080p (1920×1080). Dzięki temu użytkownicy nie przeoczą żadnych informacji podczas monitorowania. NVR posiada również technologię Smart Stream oraz  H.265, co w znaczny sposób pomaga zmniejszyć zajętość dysków, niż system z kompresją  H .264.

Opcje połączenia WiFi i LTE

 

Strumień wideo i dane mobilnego urządzenia NVR są zdalnie przesłane do centrum sterowania w celu monitorowania, za pomocą połączenia WiFi 802.11a / b / g / n / ac lub LTE.

Wbudowany czujnik wstrząsu

Wbudowany czujnik wstrząsu poprawia poziom bezpiecznej jazdy. Użytkownicy mogą ustawić poziom czułości, a czujnik wstrząsu będzie uruchamiany w razie wypadku lub w przypadku wystąpienia ekstremalnych wibracji.

Funkcja prostowania obrazu —  Dewarp

Rejestrator oferuje jednocześnie tryb podglądu na żywo LiveView i tryb odtwarzania nagrań dla jednej kamery sieciowej typu fisheye. Zapewnia także wiele trybów wyświetlania obrazu, w tym 1O1P1R1O3R1O8R, pozwalając użytkownikom monitorować dowolną scenę lub cieszyć się precyzyjnymi, szczegółowymi obrazami w celu uzyskania widoku pełnej, monitorowanej sceny.

Śledzenie GPS w Mapach Google

Wbudowany odbiornik GNSS obsługuje systemy GPSGALILEO i GLONASS dla różnych aplikacji. Zdalnie za pomocą oprogramowania VAST 2, pozwala użytkownikom zarówno wyświetlać obraz  wideo na żywo, jak  i śledzić pozycję na mapach Google.

Wytrzymała konstrukcja przystosowana do nadzoru mobilnego

Rejestrator posiada zgodność z normami transportowymi EN50155 i MIL-STD-810G. Normy te  potwierdzają, że urządzenie spełnia wymagania antywibracyjne i przeciwwstrząsowe i w związku z tym może być stosowane w trudnych warunkach, takich jak ekstremalnie niskie temperatury, wysoka wilgotność, a nawet ochrona przed przepięciami.

Kluczowe cechy rejestratora:

  • Kompresja H.265, 1080p,  8 kanałów,  wyświetlanie w czasie rzeczywistym
  • Smart Stream II do optymalizacji zajętości pasma
  • Wyjście wideo 4K zapewnia przejrzysty i szczegółowy obraz
  • Połączenia sieciowe LAN / Wi-Fi / LTE
  • 802.3at / af,  8 zarządzalnych portów PoE
  • Wbudowany czujnik wstrząsu dla wywoływania alarmów w przypadku wibracji pojazdu
  • Śledzenie GPS w Mapach Google za pomocą VAST 2 VMS
  • Opóźnienie uruchamiania /wyłączania zasilania i ochrona przed spadkiem napięcia
  • Wbudowana grzałka, działa przy ekstremalnych temperaturach (-40 ° C ~ 55 ° C)
  • Certyfikat EN50155 / MIL-STD-810G potwierdzający niezawodność działania i zastosowania w pojazdach

Podobne wpisy