Nowe kamery BOX IP9167

Nowa seria boxów od Vivotek IP9167 – wyższa jakość obrazu!

Pojawiła się nowa propozycja dla osób szukających rozwiązań ekonomicznych a zarazem niezawodnych. IP9167 jest najnowszą serią kamer typu BOX od Vivotek, specjalnie zaprojektowaną do różnorodnych zastosowań wewnętrznych. Nowa seria obejmuje dwa modele kamer 2MP: IP9167-HT oraz IP9167-HP. Vivotek IP9167 jest częścią serii produktów najwyższej jakości, która oferuje rozdzielczość Full HD 1920×1080 przy 30 klatkach na sekundę.

Do wartych uwagi funkcji kamer można zaliczyć WDR Pro, obsługę obiektywów P-Iris zapewniających optymalne otwarcie przysłony co daje doskonałej jakości obraz o dużej głębi ostrości oraz asystenta ostrości pozwalającego na optymalne ustawienie obiektywu.

Kamery idealnie sprawdzą się w monitoringu pomieszczeń takich jak banki, sklepy i urzędy oraz w rozległych instalacjach miejskich, halach przemysłowo-produkcyjnych, dworcach i w galeriach handlowych.

IP9167 wyposażona jest w wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają użytkownikom w pełni cieszyć się obrazem w wysokiej rozdzielczości. Dzięki wysoce wydajnym technologiom kompresji H.265/H.264/MJPEG kamera oferuje doskonałą jakość wideo w pełnej rozdzielczości HD przy 30 klatkach na sekundę, zużywając minimum pasma.

Kompresja H.265 + Smart Stream III

Kompresja H.265 sprawdza się przede wszystkim w miejscach, gdzie potrzebne jest ciągłe nagrywanie wideo, generujące dużą objętość nagrań np. hal dworcowych lub gdzie obraz jest przesyłany poza lokalne miejsce monitoringu np.: w sieciach handlowych czy stacjach benzynowych. Najnowszy Smart Stream III, który w połączeniu ze standardem kompresji H.265  umożliwia redukcję pojemności danych na urządzeniu rejestrującym oraz oszczędzenie pasma nawet o 90%.

Filtr IR

Podobnie jak wszystkie kamery Vivotek z funkcją dzień / noc, IP9167 posiada mechaniczny filtr IR, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie wyraźnego obrazu przez 24 godziny na dobę.

SNV i WDR Pro

Dzięki najnowszej technologii VIVOTEK – SNV (Supreme Night Visibility), która umożliwia monitorowanie w kolorze przy słabym oświetleniu oraz funkcji szerokiego zakresu dynamiki WDR Pro, urządzenia są w stanie przechwytywać obrazy najwyższej jakości, zarówno w warunkach słabego oświetlenia jak i wysokiego kontrastu.

3DNR

Technologia redukcji szumów 3D – 3DNR umożliwia uchwycenie wyraźnego obrazu, bez zakłóceń (śnieżenia) nawet w słabym oświetleniu.

Tryb korytarzowy

Kamery do moniotoringu Vivotek IP9167 zostały stworzone z myślą o adaptacji do zróżnicowanej charakterystyki docelowego miejsca monitoringu. Wyposażone w tryb korytarzowy pozwalają po obróceniu przetwornika wideo o 90° na dostosowanie rejestrowanego obrazu do potrzeb użytkowania. Ta programowa zmiana skalowania pozwala na uzyskanie obrazu o odpowiednich proporcjach np. do monitoringu korytarzy, wąskich przejść, tuneli i itp.

Funkcja ePTZ

Funkcja ePTZ umożliwia powiększanie i skoncentrowanie się na regionie zainteresowania w widoku z kamery.

Remote Focus, Smart Focus

Dodatkowo, model IP9167-HT posiada obiektyw zmiennoogniskowy Remote Focus (oferujący szeroki kąt widzenia – 2.8~10mm), z obiektywem typu P-Iris, który reguluje otwarcie przysłony z ekstremalną precyzją za pomocą wbudowanego silniczka. Przekłada się to na znakomitą ostrość jak i jakość obrazu. Vivotek IP9167-HT posiada System Smart Focus w celu łatwiejszej konfiguracji kamery. Instalator ma możliwość zdalnego sterowania ogniskową obiektywu oraz precyzyjnego ustawienia ostrości, co zapewnia bezproblemową instalację i konfigurację kamery.

…i inne

Ponadto kamery wyposażone są w slot kart MicroSD/SDHC/SDXC do przechowywania obrazu lokalnie w kamerze, który będzie przydatny w sytuacjach, kiedy wystąpi problem z siecią i nie będzie możliwe nagrywanie obrazu na zewnętrznych urządzeniach.  Do urządzeń dołączone jest także bezpłatne 32- kanałowe oprogramowanie do centralnego zarządzania.

Karty katalogowe

IP9167-HT -> pobierz

IP9167-HP -> pobierz

Podobne wpisy