Nowe rejestratory serii Core+ AI posiadają wszystkie niezbędne funkcje do zapisu materiału wideo z kamer IP, oraz metadanych generowanych przez silnik AI.
Rejestratory posiadają zaawansowane funkcje obsługi analityki SmartVCA, jak również mechanizm DeepSearch, pozwalający szybko wyszukiwać nagrania.
Rejestrator dodatkowo można obsługiwać za pomocą przeglądarki Chrome, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

DeepSearchŁatwa instalacjaProstowanie obrazuNDAAPodłącz do CMS

Powiadomienia w aplikacji mobilnej

Nowoczesne rejestratory można obsługiwać lokalnie na monitorze, często obsługuje się je za pomocą przeglądarki internetowej, lub jako podstacja do systemu VSS. Takie połączenie umożliwia dostęp wyłącznie w ramach jednej sieci lokalnej.
Rejestratory VIVOTEK można również podłączyć do usługi VivoCloud, lub VORTEX, dając możliwość dostępu do urządzenia w ramach rozległej sieci Internet.
Oprócz dostępu do nagrań, na urządzenie mobilne będą również przesyłane powiadomienia generowane przez rejestrator, lub kamery w ramach analizy wideo, sabotażu i innych zdarzeń,

Core+AI Feature image-760X539.jpg

Deepsearch, czyki szybkie wyszukiwanie

Kiedy kamery rejestrują obraz, wraz z metadanymi dzięki Vision Object Analytics, Serwer NR zapisuje wszystko na dyskach.
DeepSearch, to mechanizm, który pozwala na wykorzystanie wszystkich tych danych, aby za pomocą danych parametrów szybko wyfiltrować interesujące nas dane.
Przykładowo, możliwe jest wyszukanie osoby, która posiada czerwone spodnie i plecak.

Dzięki DeepSearch godziny przeszukiwania zamieniają się w sekundy

Łatwa instalacja

Rejestratory posiadają wbudowane przełączniki sieciowe z zasilanie PoE. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ogranicza się koszty, poprzez redukcję urządzeń i okablowania.
Z poziomu menu rejestratora możliwe jest zarządzanie energią PoE. Dostępna jest informacja dotycząca ilości dostępnej energii, ponadto oprogramowanie umożliwia wyłączenie nieużywanych kanałów PoE.
Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość instalacji typu plug&play. Oznacza to, dosłownie wyjęcie kamery prosto z pudełka i podłączenie jej do rejestratora. Kamera automatycznie zostanie dodana do systemu, a harmonogram narań zostanie ustawiony na ciągły 24h/dobę.

poe_nd.jpeg

porstowanie obrazu kamery typu fisheye

Kamery typu fisheye posiadają jedną fantastyczną cechę, obraz generowany przez nie posiada kąt widzenia 180 stopni. W praktyce oznacza to stuprocentowe pokrycie monitorowanej sceny.
Ze względu na specyficzny obiektyw, podgląd takiego materiału jest zniekształcony, i przybiera formę koła. Analizowanie takiego materiału jest mało komfortowe.
Rejestratory VIVOTEK, jak również oprogramowanie VSS, posiada mechanizm zmiany proporcji i prostowania obrazu.

dewarp_au.png

Połącz rejestratory w jeden system dzięki Vast Security Station

Kiedy w systemie pojawi się więcej niż jeden rejestrator, obsługa systemu CCTV zaczyna robić się uciążliwa.
VIVOTEK, dzięki oprogramowaniu VSS daje możliwość podłączenia rejestratorów w jeden system, zarządzany z jednego miejsca.
Podgląd, na żywo, tworzenie wirtualnych map, czy odbieranie powiadomień z rejestratorów i kamer, teraz jest dostępne z jednego miejsca.

central-managt.jpg

Najchętniej wybierany rejestrator

  • Przepustowość do 224Mbps
  • Obsługa  kamer o rozdzielczości do 20 MP
  • Wyjścia wideo w wysokiej rozdzielczości 4K
  • DeepSearch (wyszukiwanie atrybutów, wyszukiwanie scen)
  • Obsługa wyszukiwania zdarzeń i nagrań kamer Vivotek Smart VCA
  • Obsługa zarządzania PoE 802.3at/af
  • Obsługa technologii RAID 0, 1, 5 zwiększa bezpieczeństwo zapisu danych
  • Obsługa 16 wejść i  8 wyjść alarmu