Ruch drogowy

Niezawodne rozwiązania do zarządzania ruchem dla bezpieczniejszego jutra.

W dziedzinie zarządzania ruchem najważniejsza jest potrzeba niezawodności i bezpieczeństwa. VIVOTEK uznaje kluczową rolę, jaką efektywne zarządzanie ruchem odgrywa w naszym codziennym życiu. Dlatego z radością przedstawiamy nasz pakiet rozwiązań, koncentrując się na niezawodności, skalowalności i integracji.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie w monitorowaniu transportu, VIVOTEK wnosi dedykowane podejście do zarządzania ruchem. Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i ochronę jest niezachwiane. Nasze rozwiązania do zarządzania ruchem zostały zaprojektowane tak, aby sprostać zawiłym wymaganiom projektów ruchu drogowego.

Poznaj nasze rozwiązania już dziś, ponieważ staramy się, aby nasze drogi były bezpieczniejsze, a zarządzanie ruchem bardziej wydajne.

VIVOTEK Traffic Management oferuje szereg kamer z możliwością sztucznej inteligencji wyposażonych w kompleksowe interfejsy API do bezproblemowej integracji. We współpracy z naszymi partnerami dostarczamy wysokiej jakości, całodobowe nagrania z monitoringu, które autonomicznie identyfikuje i ostrzegają władze o nieprawidłowościach, optymalizują alokację zasobów i znacznie łagodzą zatory i zakłócenia w ruchu drogowym, zarówno na autostradach, jak i na obszarach miejskich.

VIVOTEK City Surveillance nie tylko odstrasza od przestępstw, wypadków i wandalizmu, ale także zwiększa efektywność zarządzania ruchem, jednocześnie przechwytując cenne dowody kryminalistyczne. Nasze rozwiązania w zakresie nadzoru miejskiego, z szeregiem opcji kamer, zapewniają ciągły i szczegółowy zasięg. Są one kompatybilne z większością platform VMS i wyposażone w wbudowaną analitykę AI do automatycznego wykrywania, zapewniając spokój ducha dla obszarów metropolitalnych.

Rozwiązanie parkingowe i kontroli dostępu VIVOTEK składa się z najnowocześniejszych kamer LPR, VAST Security Station (VSS) VMS i akcesoriów, oferujących najwyższy poziom bezpiecznej kontroli dostępu. Dzięki automatycznemu dopasowywaniu zidentyfikowanych tablic rejestracyjnych i integracji z systemami kontroli dostępu innych firm, rozwiązanie VIVOTEK Parking & Access Control zmniejsza koszty pracy i poprawia wydajność operacyjną.