Stała współpraca

Szukasz partnera, który zapewni Ci nie tylko doskonałe produkty, ale również wsparcie biznesowe i techniczne na najwyższym poziomie? 

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Innowacyjność: Nasze produkty to kwintesencja najnowszych technologii, zapewniająca niezrównaną jakość obrazu i niezawodność działania.

Szeroki asortyment: Niezależnie od potrzeb Twoich klientów, w ofercie Vivotek znajdziesz idealne rozwiązanie. Kamery przemysłowe, monitorowanie wizyjne, systemy do zarządzania – mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Partnerstwo oparte na zaufaniu: Jako partner, otrzymasz nie tylko dostęp do naszych produktów, ale także wsparcie techniczne oraz szkolenia, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał naszych rozwiązań.

Współpraca z nami to gwarancja sukcesu!

Dołącz do grona partnerów, którzy już dziś korzystają z najlepszych rozwiązań w dziedzinie monitoringu i bezpieczeństwa!
  Charakter działalności:
  Instalator Integrator Odsprzedaż Inwestor Projektant/konstruktor

  Oczekiwany zakres współpracy dotyczący usług:
  Instalator - Współpraca z firmą instalacyjną - stała oferta
  Temat - Współpraca projektowa integratora ze zgłoszonymi tematami - wyceny indywidualne
  Inwestor - Opieka stała przy i po integracji wdrożenia w obiekcie chronionym

  Powiadomienia na email:
  Informacje o promocjach cenowych
  Informacje o szkoleniach
  Informacje o nowościach technicznych

  W odpowiedzi na ten formularz skontaktujemy się z Tobą aby zweryfikować zakres współpracy i zaproponować ofertę współpracy z Twoją firmą.

  Formularz zgód
  w zakresie przetwarzania danych przez SUMA SOLUTIONS. Administratorem Danych Osobowych (Administrator) jest:
  SUMA SOLUTIONS Sp. z o.o. ul. Panewnicka 109 40–761 Katowice Koncesja MSWiA L-0509/00 zarejestrowana KRS 0000119218 SR Katowice-Wschód wydział VIII gospodarczy KRS.

  Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji umowy o współpracy lub podjęcia działań przed zawarciem umowy o współpracy, w celach związanych z prowadzoną działalnością.

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres współpracy oraz po zakończeniu trwania współpracy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami, a w przypadku prawnie usprawiedliwionych celów Administratora.

  Odbiorca ma prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Niniejsze dane mają zastosowanie do wszystkich Umów zawartych z Administratorem. Niniejsze zgody obejmują przetwarzanie danych w przyszłości, jeśli nie zmieni się cel przetwarzania.