szkolenia VEC

Opis programu VEC II

Od 2012/2013 VIVOTEK kontynuuje swój sukces w organizacji szkoleń VIVOTEK Expert Certificate. W roku 2016 VIVOTEK zaktualizował ten program tworząc nowy cykl szkoleń VIVOTEK Expert Certificate II. Szkolenie VEC II obejmuje wszystko czego potrzebujesz aby stać się ekspertem w branży nadzoru wideo i zapewnia dokładne zrozumienie korzyści wynikających ze stosowania produktów VIVOTEK.

Nowo uruchomiony kurs VEC II jest odpowiedni dla pracowników działu sprzedaży, wsparcia przed i posprzedażowego, pracowników działu technicznego jak i serwisu. Bazując na ponad 10-cio letnim doświadczeniu w zakresie systemów wideo nadzoru, nowy kurs przybliży Cię do projektów poprzez analizę licznych studium przypadków i planów wdrożonych systemów monitoringu

VEC VDT

Szkolenie o nazwie VIVOTEK Discovery Training (VDT) dedykowane jest głównie dla pracowników działu sprzedaży, wsparcia przed i posprzedażowego oraz wsparcia technicznego umożliwiając uczestnikom lepsze zrozumienie projektów związanych z nadzorem czy bezpieczeństwem. Program zapewnia analizę wszystkich aspektów związanych z projektem system nadzoru i dostarcza podstawowej wiedzy w projektowaniu kompletnych rozwiązań.

Program zawiera następujące kluczowe punkty oraz najnowsze informacje z VIVOTEK.
- Proces przygotowania projektu
- Technologie VIVOTEK dla różnych warunków pracy
- Wykorzystanie kamer VIVOTEK w różnych obiektach I scenariuszach
- Dobór rozwiązania rejestrującego i kalkulacja przestrzeni dyskowej
- Architektura sieci i serwery
- Praca z narzędziami VIVOTEK
- Analiza rzeczywistych projektów

VEC VTT

Szkolenie o nazwie VIVOTEK Technical Training (VTT) ) dedykowane jest głównie dla pracowników działu technicznego i serwisu. Program koncentruje się na osiągnięciu maksymalnej wydajności produktów VIVOTEK. Podczas szkolenia prowadzone są warsztaty z kamerami oraz oprogramowaniem VIVOTEK w celu dokładnego poznania wszystkich aspektów technicznych konfiguracji.

Program zawiera następujące kluczowe punkty oraz najnowsze informacje z VIVOTEK.
- Opracowanie strategii sieci i konfiguracja rozległego systemu
- Podstawowa konfiguracja kamery i systemu
- Wykorzystanie technologii VIVOTEK
- Optymalizacja strumienia z kamery i wykorzystanie pasma
- Warsztaty z produktami VIVOTEK
- Maksymalizacja wydajności w wymagających środowiskach
- Studium przypadków rynków wertykalnych
- Rozwiązywanie problemów