Szkolenie VIVOTEK – kwiecień

Kolejne szkolenie za nami.

To szkolenie organizowaliśmy razem z firmą Assmann, partnerem dystrybucyjnym VIVOTEK.

Oferta firmy Assmann Distribution w naturalny sposób tworzy z nami symbiozę techniczną produktów. Uzupełniając systemy VIVOTEK w strukturę sieciową i fachowe doradztwo , można zaprojektować, wybudować i wdrożyć bardzo efektywne kosztowo systemy z zachowaniem profesjonalnych standardów.

Dziękujemy za udział w szkoleniu Zostań Partnerem VIVOTEK.

Kolejne szkolenie Zostań Partnerem VIVOTEK już 26 kwietnia w Bytomiu.
Zachęcamy do udziału. Na szkoleniu dowiesz się jak działa firma VIVOTEK w Polsce, poznasz linię produktową i jej zastosowanie, gdzie i jak zastosować nasze nowoczesne technologie we wdrożeniach. To szkolenie jest dedykowane dla osób, które odpowiedzialne są za dobór produktów do zadań i prezentację przed użytkownikami.

Jeśli natomiast interesują Cię szkolenia techniczne, zapraszamy na warsztaty VEC II. Tutaj na zajęciach praktycznych uczymy się jak projektować systemy monitoringu z produktami VIVOTEK. Szkolenie VEC II dedykujemy dla osób odpowiedzialnych za projektowanie struktury sieciowej, doboru urządzeń i kamer do zadań. Po pozytywnym zaliczeniu testu uczestnicy warsztatów VEC II otrzymują status Certyfikowanego Partnera VIVOTEK. Certyfikat jest wydawany na firmę i osobę uczestniczącą w szkoleniu.

Podobne wpisy