Webinary

Webinary i szkolenia

Najbliższe wydarzenie

Webinar

Najbliższa prezentacja będzie dotyczyła licencjonowania oprogramowania Vast Security Station.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 13-00 5 czerwca 2024r. Planowany czas, to 30 minut.

Zapisz się teraz

Więcej wydarzeń

Wejdź na stronę https://suma.solutions/expert-szkolenia/ i zapisz się na więcej wydarzeń.

Zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach online oraz podczas stacjonarnych warsztatów. 

  • Szkolenia ONLINE – Szkolenia organizowane zdalnie na platformie webinarowej. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Szkolenie odbywa się na żywo w wyznaczonej dacie i godzinie z udziałem specjalisty producenta.
  • Szkolenia VOD – Szkolenia organizowane zdalnie na platformie webinarowej. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Szkolenie udostępnia materiały kursu szkoleniowego „wideo na żądanie” w określonych interwałach czasowych. W szkolenie uczestniczysz w dogodnym dla siebie czasie.
  • Prezentacja / wykład – szkolenie organizujemy w grupach do 15 osób. Szkolenie polega na prezentacji zakresu tematycznego. Dysponujemy własną salą szkoleniową.
  • Warsztaty praktyczne – szkolenie praktyczne organizujemy w grupach do 8 osób. Dwie grupy warsztatowe – czteroosobowe lub 4 grupy – dwu osobowe. Szkolenie polega na krótkim wprowadzeniu teoretycznym do tematu i praktycznych warsztatów z produktami w naszej sali demonstracyjnej.
  • Szkolenia indywidualne – szkolenie organizujemy zazwyczaj w grupie do 5 osób. Szkolenie polega omówieniu uzgodnionego zakresu tematycznego i praktycznej pracy z produktem (np. omówienie krok po kroku zagadnienia konfiguracji)
  • Konferencje – szkolenia wyjazdowe organizowane we współpracy z producentami w ośrodkach szkoleniowych
  • Targi wertykalne – organizacja dla producentów stoisk z obsługą na targach branżowych / wertykalnych.
  • Eventy integracyjne – organizacja branżowych spotkań integracyjnych

Podobne wpisy