Zestaw VIVOTEK Rejestrator WiFi ND8212W + 4 kamery 2MP WiFi

VIVOTEK prezentuje nowy produkt! 

Zestaw:  Rejestrator WiFi ND8212W + 4 kamery bezprzewodowe 2MP! 

 

Zestaw produktu obejmuje: 

1) ND8212W

Vivotek ND8212W jest rejestratorem sieciowym typu Desktop, opartym o system Linux, obsługującym pojedynczy dysk twardy SATA 3,5″ o pojemności do 6TB.

Aplikacja VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze 24/7

Rejestrator obsługuje zdalny dostęp poprzez aplikację VivoCloud oraz iViewer. Z poziomu VivoCloud użytkownicy mogą oglądać kamery live, odtwarzać nagrania oraz konfigurować powiadomienia push – wyświetlające komunikaty na urządzeniu mobilnym jako akcja powiązania dla poszczególnych zdarzeń. Co więcej  użytkownicy mogą podzielić się strumieniem wideo z  4 innymi osobami, w celu jednoczesnego oglądania filmu z monitoringu. VivoCloud zapewnia tunelowe połączenie między NVR a kamerami dzięki czemu transmisja jest stabilna. Ponadto ND8212W jest w pełni zintegrowany z VAST/VAST2, dzięki czemu użytkownicy zyskują bezpieczne i kompleksowe rozwiązanie do monitoringu, czyniąc system bardziej efektywnym.

Łatwe połączenie z kamerami IP oraz szybka automatyczna konfiguracja

Aby zapewnić użytkownikom wysoce intuicyjną obsługę, technologia WPS (Wi-Fi Protected Setup), umożliwia połączenie się z rejestratorem bez konieczności wpisywania hasła. Funkcja Auto Setup Wizard pozwala z poziomu NVR dokonać konfiguracji w kilku prostych krokach:

 1. Uzupełnienie podstawowych danych takich jak godzina i strefa czasowa
 2. Dodanie kamery
 3. Dodanie dysku
 4. Podsumowanie i akceptacja konfiguracji, przez co cały proces zajmuje 4 minuty.

To nie tylko oszczędza nasz czas, ale także znacznie ułatwia instalację urządzenia. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS znajdujący się z tyłu kamery, a następnie przycisnąć przycisk WPS na rejestratorze, aby oba urządzenia poprawnie się ze sobą połączyły.

Korzystaj z zalet WiFi

Rejestrator nowej generacji ND8212W obsługuje 4 kamery IP o rozdzielczości 2MP za pośrednictwem WiFi o częstotliwości 2.4Ghz zgodne ze standardem 802.11b/g/n

 • Łatwa instalacja bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów
 • Możliwość zmiany położenia/łatwe przenoszenie po zainstalowaniu i zamontowaniu urządzenia
 • Brak konieczności wiercenia otworów w ścianach oraz używania gniazda sieciowego
 • Cała konstrukcja pozbawiona kabli, oferuje bardziej estetyczny wygląd

Wsparcie dla kamer hemisferycznych typu “Fisheye”

Kamery Vivotek typu “Fisheye” oferują szczegółowy obraz w widoku 360° bez tak  zwanych martwych stref, przy montażu urządzenia  na suficie lub podłodze a co za tym idzie, świetnie nadają się do monitoringu dużych przestrzeni takich jak porty lotnicze, supermarkety, parkingi, sklepy czy biura. Urządzenie w pełni obsługuje funkcję Fisheye Dewarp, która polega na tym, że hemisferyczny, kolisty obraz z kamer podlega prostowaniu i przekształcany jest w kilka różnych prostokątnych widoków bez zniekształceń, zapewniając odpowiedni kąt widzenia dla materiału wideo, dzięki czemu obraz jest bardziej czytelny dla obserwatora. Rejestrator ND8212W oferuje jednocześnie cztery tryby wyświetlania dla jednej kamery typu “rybie oko”: podgląd na żywo, odtwarzanie, zdjęcie, natychmiastowe odtwarzanie. Dzięki unikalnej technologii Instant Playback Dewarp użytkownik w szybki sposób może odtworzyć obraz i odpowiednio zareagować.

….niewiele miejsca

ND8212W wyróżnia kompaktowy rozmiar oraz pasywny – bezwentylatorowy systemem chłodzący, który sprawia, że nadaje się on do każdego systemu nadzoru wizyjnego, gdzie wymagana jest oszczędność miejsca i niezawodność pracy.  Aby uzyskać jak najwięcej przestrzeni, urządzenie może być umocowane na ścianie lub zamontowane do tylnej części monitora. Użytkownicy mogą czerpać korzyści z łatwej i zajmującej niewiele czasu instalacji, wykorzystując przestrzeń i zmniejszając potencjalne uszkodzenie urządzenia.

Kluczowe cechy ND8212W

 • Kompresja w czasie rzeczywistym H.264/MJPEG
 • 4 kanały na wejście kamer IP
 • Jedno wyjście wideo HDMI o wysokiej jakości standardu rozdzielczości 4K
 • 1 dysk twardy SATA 3,5″ o pojemności 6TB
 • Bezpłatna aplikacja VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze 24/7
 • Łatwa i szybka konfiguracja z kamerami IP
 • Obsługa funkcji Fisheye Dewarp – prostowanie obrazu z kamery fisheye
 • ONVIF
 • Współpraca z oprogramowaniem VAST
 • Kompaktowy rozmiar bezwentylatorowym systemem chłodzącym
 • Technologia WPS (Wi-Fi Protected Setup)
 • Wbudowane WiFi obsługujące pasmo o częstotliwości 2.4Ghz zgodne ze standardem 802.11b/g/n

2) IP8160-W

VIVOTEK IP8160-W to stylowa kamera WiFi, przeznaczono do użytku wewnętrznego. Kamera pracuje w rozdzielczości 1920×1080 przy 30 kl/s.

Dzięki zawartym standardom kompresji H.264 oraz MJPEG wiele strumieni może być jednocześnie przekazywanych w różnych formatach, rozdzielczościach, liczbie klatek i jakości obrazu dla różnorodnych aplikacji. W celu dostosowania do stale zmieniających się warunków oświetleniowych, IP8160-W wyposażona jest w mechaniczny filtr IR, oświetlacz IR efektywny do 8 metrów oraz funkcję redukcji szumów, poprawiającą jakość obrazu przy niskim natężeniu światła, dzięki czemu urządzenie świetnie radzi sobie w nocy. Funkcja Smart IR pozwala automatycznie dostosować siłę strumienia do odległości obiektu, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić

IP8160-W dysponuje zaawansowaną technologią Smart Stream II , pozwalając aparatowi zoptymalizować jakość obrazu pożądanych regionów, a tym samym zapewnić maksymalną efektywność wykorzystania pasma i oszczędności w granicach do 50%.

Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, ponadto kamera obsługuje dwukierunkowe audio oraz posiada funkcję Acoustic Echo Concellation (AEC) w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku. Co więcej kamera wyposażona jest w szereg zaawansowanych rozwiązań, posiada połączenie bezprzewodowe zgodne ze standardem 802.11b/g/n.

Kluczowe cechy IP8160-W

 • Kompresja w czasie rzeczywistym H.264/MJPEG
 • Praca w rozdzielczości 1920×1080 przy 30 klatkach na sekundę
 • Oświetlacz IR LED efektywny do 8m z funkcją Smart IR
 • Dwukierunkowe audio
 • Funkcja Acoustic Echo Concellation
 • Połączenie bezprzewodowe zgodne ze standardem 802.11b/g/n
 • Slot na karty pamięci MicroSD/SDHC/SDXC
 • Kompaktowy rozmiar

 3) IB8360-W

Mini bullet VIVOTEK IB8360-W to bezprzewodowa, stylowa kamera, idealna dla osób szukających ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań, w zakresie monitoringu zewnętrznego, jak i wewnętrznego dla małego biznesu. Kamera wyposażona jest w wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkową zaletą jest bardzo przystępna cena w stosunku do jakości urządzenia.

Jedną z najnowszych funkcji – VIVOCloud jaką użytkownik zyskuje zupełnie bezpłatnie, jest możliwość kompleksowego zarządzania monitoringiem w chmurze.
Dzięki zarządzaniu VIVOCloud i rejestracji obrazu na karcie SD można zrezygnować z rejestratora w małych systemach monitoringu. Wystarczy podpiąć kamerę do firmowej/domowej sieci WiFi za pomocą prostego kreatora konfiguracji. Kamera nagrywa zdarzenia na karcie pamięci, a nagraniami i podglądem z kamery można zarządzać przez przeglądarkę lub aplikację na telefonie. Warto zaznaczyć, że transmisja WiFi jest niezależna od zapisu na karcie pamięci. Podgląd i nagrania można uzyskać w konfiguracji lokalnej jak i zdalnej, a kamerę można równolegle włączyć do klasycznego systemu monitoringu.

Ta niewielka, kompaktowa kamera została tak zaprojektowana aby jej obsługa i instalacja były bardzo proste. Obudowa klasy IP66 oraz temperatury pracy w zakresie -20 st do +50 st. Cel. sprawiają, że kamera jest odporna na niekorzystne oddziaływania zjawisk pogodowycha, a dzięki wbudowanemu oświetlaczowi IR IB8360-W zapewni dobry obraz nawet nocą. Z powodzeniem zatem może być zamontowana na zewnątrz do monitorowania podwórka przy domu, parkingu przed biurem czy sklepem.
Dzięki zastosowaniu w kamerze funkcji Smart Stream II i kompresji H.264 możliwe jest zmniejszenie zużycia pasma i przestrzeni dyskowej archiwum nawet o 50%, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Technologia WDR Enhanced zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach kontrastowego oświetlenia, a z kolei SNV czyli Supreme Night Visibility to gwarancja doskonałego, kolorowego obrazu w słabym oświetleniu.

W celu zapewnienia dobrej jakości obrazu w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w porze nocnej, kamera wyposażona została w mechaniczny filtr IR oraz oświetlacz Smart IR efektywny do 12 metrów w całkowitej ciemności. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dostosowuje siłę strumienia do odległości obiektu, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić.

Kluczowe cechy IB8360-W

 • Kompresja w czasie rzeczywistym H.264/MJPEG
 • Praca w rozdzielczości 1920×1080 przy 30 klatkach na sekundę
 • Oświetlacz IR LED efektywny do 12m z funkcją Smart IR
 • Obudowa odporna na warunki pogodowe IP66 (kurz, deszcz)
 • Smart Stream II w celu optymalizacji wydajności pasma
 • SNV(Supreme Night Visibility) monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia
 • Bezpłatna aplikacja VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze
 • Połączenie bezprzewodowe zgodne ze standardem 802.11b/g/n
 • Slot na karty pamięci MicroSD/SDHC/SDXC
 • Kompaktowy rozmiar

Podobne wpisy